قیمت بالش طبی زیر نشیمنی

قیمت بالش طبی زیر نشیمنی

بالشتک های طبی (بالشتک نشیمنگاه)

اگر از آن دسته فردی هستید که به دلایلی مانند ساعت کاری طولانی مجبور هستید که به صورت دائم یا طولانی مدت بر روی صندلی بنشینید. باید بدانید که نشستن نادرست ممکن است به ستون فقرات شما آسیب بزند. علاوه بر آن بیشتر صندلی ها استاندارد نیستند و برخی افراد در هنگام خرید آنها به این موضوع توجهی نمی کنند؛ بی توجهی به این موضوع علاوه بر آسیب رساندن به ستون فقرات شما به پهلو ها و نشیمنگاه آسیب می رساند. یکی از روش هایی که می تواند به حل این مشکل کمک کند استفاده از بالشتک طبی یا همان بالشتک نشیمنگاه است.

بیشتر افرادی که در یکی از گروهای شغلی کارمند، راننده، کاربر کامپیوتر و … قرار دارند؛ نیازمند یک بالشتک طبی هستند. نشستن های طولانی عوارض زیادی دارند که دانستن آنها شما را ترغیب به تهیه و استفاده از این بالشتک ها می کنند. استفاده طولانی مدت از صندلی خودرو و صندلی های محل کار به دلیل استاندارد نبودن برخی از آنها باعث می شود دچار بی حسی های موقت در ناحیه پایین تنه شوید. پیشنهاد ما استفاده از بالشتک های نشیمنگاه است که شما را از این مشکلات نجات می دهد.

 

قیمت بالش طبی زیر نشیمنی
قیمت بالش طبی زیر نشیمنی

فواید استفاده از بالشتک طبی زیر نشیمنی

  • کاهش فشار وارد شده به بدن

همانطور که گفته شد نشستن طولانی مدت باعث آسیب هایی می شود و به پهلو و ستون فقرات فشار زیادی وارد می کند. یکی از فواید این بالشتک های طبی این است که فشار وارد شده را مدیریت و کاهش می دهد و باعث می شود کمتر خسته شوید. راننده ها پس از رانندگی طولانی دچار زانو درد می شوند و استفاده از این بالشتک ها با توجه به ویژگی هایی که دارند از این مشکل جلوگیری می کنند.

  • کمک می کند درست بنشینید.

درست نشستن باعث می شود تمرکز بیشتری بر روی کار خود داشته باشید و اکسیژن راحت تر به مغز شما برسد، همینطور از مشکلات جسمانی که حاصل نشستن طولانی مدت است جلو گیری می کند. بالشتک های طبی به شما در درست نشستن کمک می کنند. شما می توانید پس از تحقیق درباره انواع بالشتک های نشیمنگاه بهترین را با توجه به شرایطی که دارید انتخاب و تهیه نمیایید.

  • قیمت بالش زیر نشیمنی

با توجه به اینکه بالشتک های طبی از قیمت مناسبی برخوردارند همه افراد می توانند آنها را تهیه و استفاده کنند.شما می توانید بهترین بالش طبی زیر نشیمنی را می توانید از ورناهوم بین قیمت 600 تا 800 تومان خریداری نمایید برای اطلاعات بیشتر هم می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید: 02166418078

  • کاهش درد برای بیماران

پزشکان معمولا برای افرادی مانند خانم های باردار یا کسانی که به تازگی عمل جراحی انجام داده اند از این نوع بالشتک های طبی تجویز می کنند؛ به خصوص افرادی که دچار التهاب و شکستگی دنبالچه هستند و هنگام نشستن با درد زیادی رو به رو هستند، استفاده از بالشت های طبی یا نشیمنگاه توصیه می شود. افرادی که شرایط خاص دارند قبل از خرید حتما با پزشک خود مشورت کنند تا بهترین نوع را به آنها معرفی کنند.

  • قابل حمل بودن

با توجه به این که بالشتک های طبی ظاهر کوچکی دارند و می توان آنها را حمل کرد؛ بیمارانی که از این بالشتک ها استفاده می کنند اگر بخواهند جا به جا شوند یا به محلی دیگر بروند میتوانند آن را به راحتی حمل کنند. بالشتک های طبی نیز بر روی هر صندلی قابل استفاده هستند.

 

قیمت بالش طبی زیر نشیمنی
قیمت بالش طبی زیر نشیمنی

انواع بالشتک های طبی یا بالشتک نشیمنگاه

  • بالشتک نشیمنگاه مموری فوم

یکی از بهترین متریال ها برای تهیه بالشت نشیمنگاه مموری فوم است زیرا این ماده می تواند با هر حالتی از بدن فرم بگیرد و هیچ فشاری از سمت بالشت به فرد وارد نمی شود. این نوع یکی از بهترین بالشت های نشیمنگاه است زیرا استفاده از آن باعث می شود سر، شانه ها و ستون فقرات در حالت درستی قرار بگیرند.

  • بالشتک زیر نشیمنی دنبالچه 

بالش زیر نشیمنی دنبالچه حالت دایره ای دارد و وسط آن خالی است. در بیشتر مواقع پزشکان این نمونه را برای افرادی که دچار کمر درد یا درد دنبالچه هستند توصیه می کنند. افرادی که به دنبال یک بالشتک نشیمنگاه راحت برای خود هستند نیز می توانند از این نمونه استفاده کنند.

  • بالشتک زیر نشیمنی مدیکو

جنس به کار رفته در تهیه این نوع بالشتک ویسکوز است. این نوع قیمت مناسب تری نسبت به سایرین دارد و به دو شکل دایره و چهارگوش در بازار عرضه می شود.

  • بالشتک نشیمنگاه بادی

با توجه به قابلیت بادی بودن این مدل می توانید آن را با توجه به وضعیت خود تنظیم کنید و می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. قیمت این مدل متوسط است و زیاد گران قیمت نیست. البته باید بگوییم در استفاده از این مدل بد زود عرق می کند و گرم می شود.

  • بالشتک نشیمنگاه شیب دار

بالشتک شیب دار بیشتر توسط کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد؛ زیرا این مدل در زاویه بیشتر از 8 روی صندلی شما قرار می گیرد و ستون فقرات شما در مدت زمانی که بر روی صندلی نشسته اید در حالت درستی قرار می گیرد و از خستگی و دیگر آسیب ها جلوگیری می کند.

نتیجه

همانطور که میدانید نشستن طولانی مدت باعث صدماتی به بدن انسان می شود. برای جلوگیری از این صدمات مواردی باید رعایت شوند. ما در این مقاله انواع بالشتک طبی نشیمنگاه را معرفی کردیم و فواید آن را برای شما گفتیم و شما می توانید با توجه به شرایطی که دارید و توصیه های پزشک خود بهترین بالشتک نشیمنگاه را تهیه نمایید. یکی از بهترین ها بالشتک نشیمنگاه مموری فوم است که از بهترین متریال تهیه شده و می تواند با حالت بدن شما فرم بگیرد. در آخر باید بگوییم که این بالشتک های طبی برای مادران بارداری که کارمند هستند بسیار واجب است زیرا به علت اضافه وزنی که پیدا می کنند نشستن طولانی مدت به قسمت نشیمنگاه آنها فشار وارد می شود و باعث اذیت شدن آنها می شود.

سوالات متداول

استفاده از بالشتک طبی نشیمنگاه برای چه کسانی ضروری است؟

بیشتر افرادی که در یکی از گروهای شغلی کارمند، راننده، کاربر کامپیوتر و ... قرار دارند و افرادی که بیماری هایی مثل التهاب و شکستگی دنبالچه دارند و به ویژه مادران باردار نیازمند یک بالشتک طبی هستند. نشستن های طولانی عوارض زیادی دارند که دانستن آنها شما را ترغیب به تهیه و استفاده از این بالشتک ها می کنند.

فواید استفاده از بالشتک طبی نشیمنگاه کدام است؟

از فواید آن میتوان به کاهش فشار وارد شده به بدن، کمک به درست نشستن، کاهش درد برای بیماران، قابل حمل بودن و قیمت مناسب اشاره کرد.

بهترین نوع بالشتک طبی نشیمنگاه کدام است؟

یکی از بهترین متریال ها برای تهیه بالشت نشیمنگاه مموری فوم است زیرا این ماده می تواند با هر حالتی از بدن فرم بگیرد و هیچ فشاری از سمت بالشت به فرد وارد نمی شود. این نوع یکی از بهترین بالشت های نشیمنگاه است زیرا استفاده از آن باعث می شود سر، شانه ها و ستون فقرات در حالت درستی قرار بگیرند.

به این مطلب امتیاز دهید

مقالات مرتبط

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. لطفاً reload the page.

مژده
ارسال محصولات ورناهوم رایگان شد!